Sociální sítě

Marketing v sociálních sítích - Are you ready?

„Veselý člověk je mistrem své duše.“

                                                                                                    William Shakespeare


Zdroj: www.digitpro.co.uk

Svět je stále v pohybu a my s ním. Jedni mrzutě nadávají a druzí se potutelně usmívají, ve zkratce řečeno, nejde být 100% neutrálním a neoscilovat tak nějak mezi tím vším.

To že je naše civilizace a obecně technologický rozvoj v neustálém pohybu vpřed, je také dost dobře možné vidět na sociálních sítích, které se začali množit jako houby po vydatném dešti.

Stačilo pár let jejich existence (Facebook a Twitter jsou nejznámějšími příklady) a už tu máme úplně nový podobor internetového marketingu - marketing zaměřený výhradně na sociální sítě. Zrak všech internetových světoběžníků se čím dál více dívá na budoucnost ve světle sociálních sítí, takže are you ready?

Prosím, vybral bych si navázat vztah se zákazníkem a zvýšit firemní kredit! Děkuji

Social media marketing je vícechodové menu, které umí i více věcí než si vůbec myslíte nebo představujete. Začít si prostřednictvím sociálních sítí budovat základnu fanoušku je jen jednoduchý předkrm, ale co takhle, kdyby vám někdo řekl, že byste mohli i přes FB prodávat a nabízet účinně své služby? Nonsens? Neslýchané?

Nemyslíme si, protože mnoho zářných příkladu z praxe je toho krásným příkladem. Akorát se to musí umět, to je samozřejmě také další nesporný fakt, přes který jinak vlak dále nejede.

Jak se prezentovat? Tak aby z vás měl Shakespeare radost!

Ono, když se chcete důvěryhodně a elegantně prezentovat v naší lidské společnosti, tak to samozřejmě nejde bez aspoň minimální znalosti základních etických pouček, které jsou vždy stále živé. A nejinak je tomu i ve způsobu prezentace na sociálních kanálech (viz náš článek, jak rozhodně netočit video na serveru YouTube).

K tomu se váže i naladěnost, protože pokud zrovna neděláte sociální marketing pro pohřební firmy, tak smutek a negativní tón vás asi moc ke kýženému úspěchu nepřiblíží. Naopak pozitivní přístup k věci udělá rozhodně své. 

Chtěli byste do toho praštit a nevíte jak? Dejte nám vědět

Hladoví psi internetového marketingu vyčenichají správnou stopu, jakým směrem se vydat, aby to mělo i nějaký kýžený a viditelný vliv na vaši obchodní činnost.

A jak postupuje náš hladový čumák?

Navštivte také

Doména www.netdogs.cz

Pagerank: 0

S-rank: 0

Návštěvnost: Doposud 21025 návštěvníků

Prodej / pronájem domény

Doména www.netdogs.cz je k dispozici k prodeji či k pronájmu. V případě vážného zájmu nás kontaktujte.

Kontaktní formulář