Návrh webu

Návrh webu aneb proč se kvalitní web nepostaví sám od sebe

„Vše, co si dokážete představit je skutečné.“

                                                                                                    Pablo Picasso


Zdroj: www.webdesignerdepot.com

Jedině funkční, přehledné, unikátní a zároveň dobře vypadající webové prezentace umějí uprostřed internetového šílenství opravdu prodávat.

Zde zase bychom si trochu mohli rýpnout (viz.obrázek), a to tak, že většina lidí mimo internetovou branži má jisté představy (kde k tomu přišli, je opravdu záhadou), které jsou kolikrát těžce přestřelené mimo jakoukoli mísu.

Buďme jako správní kousaví psi nemilosrdní, výše nahoře vyjmenovaná kritéria, jaké by internetové stránky měli splňovat pro dobré SEO a celkově efektivní chod vašeho businessu, musejí také odpovídat i určité cenové relaci. 

Vzít v potaz se musí i to, že design webové prezentace vám vydrží i řádově několik let, takže se jedná o dlouhodobou investici s jistým návratem vašich peněz, ale to se samozřejmě bavíme o tom, že návrh a tvorbu webu vám dělají profíci, a ne žádní vykutálení smíškové a rozumbradové.

Jak odlišíte zrna od plevele aneb koho si na tvorbu webu vybrat?

Ono představte si, že zrovna stojíte před situací, že potřebujete udělat zbrusu nové webové stránky a přemítáte na koho se v takové chvíli obrátit. Opravdu víte, koho si vybrat?

Po intuitivní stránce není rozhodování vůbec ničím tak komplikovaným, protože se stačí podívat na přehlednost, funkčnost a originalitu samotných stránek, které vám nabízejí služby internetového marketingu a návrhů webových stránek.

Pokud vám stránky budou sympatické, tak máte z poloviny vyhráno. Dále si např. prohlédněte další webové reference vytvořených prezentací, abyste zhruba tušili, jaký přístup můžete od jedince/společnosti očekávat.

A jak vypadá příprava profesionálů pro vytváření webových stránek?

Správní internetový profesionálové by vám měli nabídnout vícero možností a úhlů pohledů, jak vše zpracovat a vzájemně pojmout. Tito lidé také už by měli mít jisté zkušenosti a rozhodně musí být na nich vidět a i znát, že se při navrhování i tvorbě webu cítí jako tzv. ryba ve vodě.

Tip pro Vás :

Hledáte profesionální grafické studio pro svůj nový web? Tvorba webových stránek nám není rozhodně cizí!

Navštivte také

Doména www.netdogs.cz

Pagerank: 0

S-rank: 0

Návštěvnost: Doposud 20290 návštěvníků

Prodej / pronájem domény

Doména www.netdogs.cz je k dispozici k prodeji či k pronájmu. V případě vážného zájmu nás kontaktujte.

Kontaktní formulář