Jednatel

Jednatel je důvěryhodný diplomatický klenot

„Člověk je to, v co věří.“

                                                                                                    Anton Pavlovič Čechov

Businessman

Čechovův citát krásně vystihuje smysl takového jednatele v týmu lidí, kteří vzájemně spolupracují v rámci svých aktivit internetového marketingu. Jednatel, obchodník či jinak řečený markeťák, který v sebe nevěří má horší startovací pozice při shánění či udržování svých klientů. Alegoricky by se dalo říci, že je jako nuzný rybář, který loví ryby prasklou sítí.

Jednatel musí v sobě mít výmluvnou jiskru, tah na branku bez žádných zbytečných parádiček okolo a schopnost vycítit smysluplnou příležitost.

A již výše zmiňovaná sebedůvěra může dělat a rozhodovat i na první pohled nepříznivě nastavené situace a věci, protože, ten když věříte v sebe, tak tím snáze vám mohou věřit i vaši klienti.

Uměni slova a reprezentativní vystupování na veřejnosti

Kdyby dnes slavný římský státník a řečník Cicero žil v SEO prostředí 21. století, tak by dnes byl jistojistě tím jedním z nejvíce úspěšných obchodních jednatelů. Pohodlnou tuniku by jen vyměnil za elegantní sako a přidal perfektně naleštěné boty a bylo by vymalováno.

Dravá řeč, která nelpí na povrchu věci, ale je za ní  vidět i hluboká znalost dané problematiky, má velkou šanci proniknout až k napjatému uchu klientovu. Pak už je jen zapotřebí, aby i následné skutky, obratně přispěli k dobře mířenému jednání mezi jednatelem a jeho klienty.

Naslouchat potřebám klienta a osobní charisma jednatele, tak jsou známky pravých profesionálů

Správný jednatel musí umět navodit takovou příznivou atmosféru, kdy klient necítí žádný horečnatý tlak na svou osobu. Jednatel má svým způsobem opečovávat své klienty a naslouchat jejich požadavkům a připomínkám. Jednatel tak činí zprostředkovatele mezi reálným světem svého klienta a světem marketingových možností.

Jednatel, který neumí ke svému klientovy postavit pevný a silný most, je špatným jednatelem, který si nezaslouží ani zrnko úspěšného nápoje zvaného úspěch.

 

Navštivte také

Doména www.netdogs.cz

Pagerank: 0

S-rank: 0

Návštěvnost: Doposud 21028 návštěvníků

Prodej / pronájem domény

Doména www.netdogs.cz je k dispozici k prodeji či k pronájmu. V případě vážného zájmu nás kontaktujte.

Kontaktní formulář